Soort wedstrijd Voor wie      
  Vriendschappelijke uitwisselingen  iedereen      
  Onderlinge competitie  iedereen      
  District wedstrijden selectie      
                 Programma Krijgsman Soranus
  Dag Datum Aanvang Locatie Tegenstander  
  Zaterdag 2-sep-2017 19.00 uur Thuis Kermis koning  
  Donderdag 7-sep-2017 20.00 uur Thuis Ledenvergadering  
  Dinsdag 19-sep-2017 20.00 uur Thuis St. Petrus  
  Donderdag 28-sep-2017 20.00 uur Thuis Kunst en vriendschap  
  Zondag 1-okt-2017 10.00 uur Div. 1e indoor 18 mtr  
  Donderdag 5-okt-2017 20.00 uur Vlierden 1e regio 25 mtr  
  Dinsdag 10-okt-2017 19.30 uur Milheeze Koppel toernooi  
  Donderdag 12-okt-2017 20.00 uur Thuis St Antonius  
  Zondag 15-okt-2017 10.00 uur Div. 2e indoor 18 mtr  
  Donderdag 19-okt-2017 20.00 uur Thuis Strijd in vrede  
  Zondag 22-okt-2017 10.00 uur Div. 3e indoor 18 mtr  
  Donderdag 26-okt-2017 20.00 uur Mierlo-hout 2e regio 25 mtr  
  Dinsdag 31-okt-2017 19.30 uur Thuis Jeugdwedstrijd  
  Donderdag 2-nov-2017 20.00 uur Thuis Neerlandia  
  Zaterdag 4-nov-2017 div Thuis Laarbeekse kampioenschappen  
  Zondag 5-nov-2017 10.30 uur Eindhoven KDK  
  Dinsdag 7-nov-2017 19.30 uur Brouwhuis Jeugdwedstrijd  
  Donderdag 9-nov-2017 20.00 uur Thuis Houts welvaren  
  Donderdag 9-nov-2017 20.00 uur Thuis Houts welvaren  
  Zondag 12-nov-2017 10.30 uur Milheeze Diplomaverschieting  
  Zaterdag 18-nov-2017 18.00 uur nnb 1e ronde NHB beker  
  Zondag 19-nov-2017 10.00 uur Div. 4e indoor 18 mtr  
  Zaterdag 25-nov-2017 18.00 uur Helmond Haagse rozenknop  
  Zondag 26-nov-2017 10.00 uur Div. 5e indoor 18 mtr  
  Donderdag 30-nov-2017 20.00 uur Thuis 3e regio 25 mtr  
  Zondag 10-dec-2017 10.00 uur Div. 6e indoor 18 mtr  
  Zondag 17-dec-2017 10.00 uur Div. 7e indoor 18 mtr  
  Donderdag 11-jan-2018 20.00 uur Thuis 4e regio 25 mtr  
  Donderdag 18-jan-2018 20.00 uur Thuis 5e regio 25 mtr  
  Donderdag 22-feb-2018 20.00 uur Milheeze 6e regio 25 mtr  
  Donderdag 1-mrt-2018 20.00 uur Mierlo 7e regio 25 mtr