District wedstrijden 25 mtr
          14-10-16 03-11-16 01-12-16 12-01-17 19-01-17 16-02-17 23-03-17
NAAM TOTAAL TOTAAL TOTAAL AANTAL uit uit thuis thuis thuis uit uit TOTAAL Totaal Totaal Totaal Gemidd. Punten pijlen Rekenfactor
SCHUTTER GEMIDD GEMIDD AANTAL WEDST district district district district district district district GEMIDD 25 pijlen 6 van de 7 7 min 1 aantal
  25 PIJL PIJL PUNTEN   vlierden mierlo-hout       milheeze mierlo 6 van 7 6 van 7
          25 25 25 25 25 25 25    
1 Ad Endevoets 233 9,31 1630 7 233 233 234 233 240 232 225 9,37 234 1405 1630 9,314286 1405 150 175
2 Willem Bekx 222 8,87 1552 7 213 220 223 226 230 220 220 8,93 223 1339 1552 8,868571 1339 150 175
3 Rik van de Westerlo 217 8,67 1518 7 222 211 222 211 221 218 213 8,71 218 1307 1518 8,674286 1307 150 175
4 Paul van den Broek 214 8,57 1499 7 227 209 201 217 220 222 203 8,65 216 1298 1499 8,565714 1298 150 175
5 Ziggy Daniels 211 8,46 1480 7 217 213 205 207 212 213 213 8,50 213 1275 1480 8,457143 1275 150 175
6 Arjan vd Heuvel 200 8,01 1401 7 209 170 197 199 199 207 220 8,21 205 1231 1401 8,005714 1231 150 175
7 Alex vd Ven 198 7,92 1386 7 197 204 208 176 193 206 202 8,07 202 1210 1386 7,92 1210 150 175
8 Yvonne Robbescheuten 183 7,31 1280 7 212 204 192 146 183 159 184 7,56 189 1134 1280 7,314286 1134 150 175
9 Joost Prick 182 7,27 1272 7 165 155 205 192 186 196 173 7,45 186 1117 1272 7,268571 1117 150 175
10 Nellie vd Laar 178 7,12 1246 7 180 177 154 184 188 185 178 7,28 182 1092 1246 7,12 1092 150 175
11 Dion Thielen 180 7,19 1078 6 148 181 191 195 182 181   7,19 180 1078 1078 7,186667 930 125 150
12 Jim Daniels 169 6,77 1184 7 156 153 175 172 177 176 175 6,87 172 1031 1184 6,765714 1031 150 175
13 Theo vd Laar 162 6,50 1137 7 175 175 153 133 160 165 176 6,69 167 1004 1137 6,497143 1004 150 175
14 Rita Endevoets 152 6,08 912 6 139 156 160 163 163   131 6,08 152 912 912 6,08 781 125 150
15 Noa Relou 127 5,07 888 7 144 96 116 110 132 151 139 5,28 132 792 888 5,07 792 150 175
16 Maarten vd Elsen 203 8,10 1013 5 189 216 203 194 211     8,10 203 1013 1013 8,104 824 100 125
17 Toos vd Graef 156 6,23 467 3 142 159 166         6,23 156 467 467 6,226667 325 50 75
                           
1e zestal 1095,9 8,77 7671 7 1104 1086 1085 1094 1123 1105 1074  
2e zestal 953,4 7,63 6674 7 934 942 953 964 949 975 957   1104,00
938,50
TEAM 1 ( ERE KLASSE ) PUNTEN GEM TEAM SCORE bye bye bye bye st willibror strijd in vr bye krijgsman s
St. Willibrordus 10 1118,2 5591 1118 1124 1120 1099       1130
Strijd in vrede 10 1092,4 5462 1084 1078 1094 1085     1121  
Krijgsman Soranus 8 1099,5 6597 1104 1086 1085 1094 1123 1105    
TEAM 2 ( D KLASSE ) PUNTEN GEM TEAM SCORE haagse r neerland st willibr strijd in v recht d zee orh batavieren krijgsman s
Recht door zee 2 10 1000,0 5000 1011 996 1003 991       999
St. Willibrordus 3 8 1011,2 5056 1008       1002 996 1025 1025
Neerlandia 2 6 955,8 4779       1019 971 1033 984 772
Batavieren 2 6 948,8 4744 940 909 977 1007   911    
Krijgsman Soranus 2 4 952,8 5717 934 942 953 964 949 975    
Strijd in vrede 2 2 818,8 4094   1002     760 982 538 812
Haagse rozenknop 2 2 751,8 3759     871   821 475 654 938
Oude roem handh 2 2 636,2 3181 886 531 567 407     790  
District wedstrijden 18 mtr
          13-09-15 27-09-15 23-10-16 30-10-16 27-11-16 11-12-16 18-12-16
NAAM TOTAAL TOTAAL TOTAAL AANTAL               TOTAAL Totaal Totaal Totaal Gemidd. Punten pijlen Rekenfactor
SCHUTTER GEMIDD GEMIDD AANTAL WEDST district district district district district district district GEMIDD 30 pijlen 6 van de 7 7 min 1 aantal
  30 PIJL PIJL PUNTEN   indoor indoor indoor indoor indoor indoor indoor 6 van 7 6 van 7
          30 30 30 30 30 30 30    
1 Ad Endevoets 273 9,10 1912 7 266 270 283 278 276 268 271 9,14 274 1646 1912 9,105 1646 180 210
2 Willem Bekx 254 8,48 1780 7 248 244 257 258 262 261 250 8,53 256 1536 1780 8,476 1536 180 210
3 Ziggy Danils 244 8,12 1706 7 247 249 244 218 248 253 247 8,27 248 1488 1706 8,124 1488 180 210
4 Rik vd Westerlo 245 8,16 1469 6 226 260 251 242 237 253   8,16 245 1469 1469 8,161 1243 150 180
5 Maarten vd Elsen 241 8,02 1684 7 257 249 228 254 229 233 234 8,09 243 1456 1684 8,019 1456 180 210
6 Alex vd Ven 215 7,17 1506 7 203 221 220 175 241 205 241 7,39 222 1331 1506 7,171 1331 180 210
7 Arjan vd Heuvel 212 7,08 1486 7 211 223 180 199 210 244 219 7,26 218 1306 1486 7,076 1306 180 210
8 Dion Thielen 213 7,10 1278 6 200 207 186 210 237   238 7,10 213 1278 1278 7,100 1092 150 180
9 Theo vd Laar 210 6,99 1467 7 191 216 214 226 203 195 222 7,09 213 1276 1467 6,986 1276 180 210
10 Joost Prick 199 6,64 1395 7 205 195 178 188 212 197 220 6,76 203 1217 1395 6,643 1217 180 210
11 Jim Danils 177 5,88 1059 6 186 156 173 170   221 153 5,88 177 1059 1059 5,883 906 150 180
12 Noa Relou 140 4,65 837 6 133 170   148 109 147 130 4,65 140 837 837 4,650 728 150 180
 
A KLASSE wedstr. pnt gem team score houts wel emm st willibr neerland orh batavier strijd in v krijgsm s
st willibrordus 1 14 775,1 5426 783 762   771 789 765 759 797 778,33
oude roem handh 1 10 777,4 5442 782 788 773 779   789 762 769 652,50
krijgsman soranus 1 10 775,7 5430 771 768 784 790 767 782 768  
strijd in vrede 2 7 730,7 5115 765 707 679 668 769 765   762
houts welvaren 1 6 760,1 5321   767 780 766 744 742 763 759
de batavieren 1 5 724,7 5073 511 774 752 749 775   765 747
neerlandia 1 2 712,6 4988 744 742 750   777 746 480 749
emm asten 1 2 618,0 4326 686   469 491 735 745 730 470
 
D KLASSE wedstr. pnt gem team score vriends 2 r d zee 4 houts w 5 vriends 3 houts w 4 houts w 3 r d zee 3 krijgsm s
houts welvaren 3 14 683,7 4786 688 673 682 677 708   681 677
recht door zee 3 10 651,3 4559 535 660 641 670 665 675   713
krijgsman soranus 2 10 649,9 4549 650 651 580 635 688 644 701  
houts welvaren 4 7 612,7 4289 670 615 565 592   583 603 661
houts welvaren 5 7 557,7 3904 570 611   579 565 540 477 562
de vriendschap 2 4 548,4 3839   371 369 614 655 615 609 606
recht door zee 4 4 512,9 3590 540   540 566 248 548 545 603
de vriendschap 3 0 518,7 3631 500 525 548   492 477 500 589
   
Ad Endevoets 285   Ziggy Danils 260
Arjan vd Heuvel 276 Alex vd Ven 254
Rik van de Westerlo 275 Joost Prick   234
Willem Bekx 272 Nelly vd Laar 234
Theo vd Laar 267 Yvonne Robbescheuten 213
Dion Thielen 258 Jim Danils   221
Maarten vd Elsen 257 Noa Relou   176